MENU

Dzień dobry! Mam na imię Bianka

Wiecie co to szczęście? Według mnie to umiejętność połączenia wolności z pięknem otaczającego nas świata.


Dlaczego zdecydowałam się na prowadzenie szkółki bylin?

Bo do szczęścia brakowało mi tylko jeszcze jednego. Podarowanie Wam najładniejszych roślin jakie istnieją na ziemi. Chciałabym abyście dzięki zmianie waszego otoczenia mogli stać się szczęśliwsi. Otaczając się pięknymi roślinami zaczynamy harmonizować się z przyrodą. Stajemy się bardziej uśmiechnięci i radośni. Chciałabym aby rośliny z mojej szkółki pozwoliły Wam na odkrycie w sobie choć odrobiny szczęścia w życiu.

15 lat pracy na rzecz firmy i szkółki „Ogrody o Zielnych Progach”, w tym praca produkcyjna, logistyczna i czysto handlowa pozwoliło mi zebrać doświadczenie, dzięki któremu moja szkółka jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie poza produkcją roślin, prowadzę doradztwo w zakresie projektowania ogrodów, szkolenia z zakresu sadzenia i pielęgnowania roślin.

Jako szkółka współpracujemy z wieloma projektantami i ogrodnikami. Posiadamy doświadczenie w zakresie realizacji największych publicznych projektów ogrodniczych.

Moje gospodarstwo znajduje się pod tym samym adresem, pod którym pracuję i mieszkam wraz z moimi dziećmi i rodzicami od 15 lat.

Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia mojego gospodarstwa i przeniesienia się w inny, bardziej kolorowy świat. Świat kolorowych roślin.

Bianka