MENU

41 edycja konkursu WARSZAWA W KWIATACH

Ukwiecaj z nami Warszawę! Warszawa w kwiatach to projekt popularyzujący miejskie ogrodnictwo wśród mieszkańców, którego zwieńczeniem jest konkurs na najpiękniejsze balkony i ogrody warszawianek i warszawiaków.

Honorowy Patronat w projekcie

„Polska kwitnie” to wyjątkowa inicjatywa ekologiczna. Celem akcji jest zwiększenie bioróżnorodności poprzez organizację wysiewu mieszanek nasiennych łąk kwietnych na terenie całej Polski oraz edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży.

Program w TVP Rok w Ogrodzie

2 kwietnia 2022 w TVP wyemitowany został program "Rok w ogrodzie". Razem z Witkiem Czuksanowem pokazujemy Wam jak zaprosić wiosnę na Wasze balkony, tarasy i do ogrodów.

Bieg Niepodległości w Serocku 2021

Jak co roku odbył się w Serocku Bieg Niepodległości. 24.10.2021r. na starcie stanęli zawodnicy, którzy w ten sposób uczcili ten wspaniały dla naszego kraju dzień.

Królewska wystawa kwiatów

'Królowa Warszawy®' to największa atrakcja tegorocznej Królewskiej Wystawy Kwiatów, której hasłem przewodnim jest "Muzeum w zgodzie z naturą". Unikatowa odmiana róży stanie się wizytówką Ogrodów Zamku Królewskiego w Warszawie, a jej chrzest odbędzie się w sobotę, trzeciego dnia wystawy.